برگزاری نشست تخصصی «آینده پژوهشی و ارزیابی تأثیرات اجتماعی»

مرکز علمی و تخصصی ارزیابی تأثیرات اجتماعی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران نشست تخصصی «آینده پژوهشی و ارزیابی تأثیرات اجتماعی» را برگزار می‌کند.
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۹ کد : ۴۴۷۰۴ پژوهشی
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی، مرکز علمی و تخصصی ارزیابی تأثیرات اجتماعی این پژوهشگاه در راستای ترویج مفهوم ارزیابی تاثیرات اجتماعی در جامعه علمی کشور و معرفی هر چه بیشتر این مرکز، اقدام به برگزاری نشست مشترک با انجمن جامعه شناسی ایران کرده است.
برگزاری نشست تخصصی «آینده پژوهشی و ارزیابی تأثیرات اجتماعی»

در این نشست تخصصی ابراهیم حاجیانی دانشیار جامعه شناسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هادی برغمدی مدیر مرکز ارزیابی تأثیرات اجتماعی پژوهشگاه به عنوان سخنران و فردین منصوری دبیر گروه ارزیابی تأثیرات اجتماعی انجمن جامعه شناسی ایران به عنوان مدیر نشست حضور دارند.

این نشست چهارشنبه 18 خردادماه 1401 از ساعت 13:30 تا 15 به صورت مجازی از طریق لینک http://ac.ihss.ir/ihss196 و به صورت حضوری در محل پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی برگزار شد.

گفتنی است، در این نشست حاجیانی به موضوع راهنمای انتخاب معیارها در ارزیابی تأثیرات اجتماعی و برغمدی به موضوع روش تطبیقی، ابزاری برای پیش بینی آینده خواهند پرداخت.