امضاء قرارداد همکاری انجام دو طرح تحقیقاتی میان سازمان جهاددانشگاهی خوزستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

۲۰ شهریور ۱۴۰۲ | ۰۹:۰۳ کد : ۶۲۲۲۷ پژوهشی
قرارداد همکاری انجام دو طرح تحقیقاتی میان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان و سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان امضا شد.
امضاء قرارداد همکاری انجام دو طرح تحقیقاتی میان سازمان جهاددانشگاهی خوزستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، یکشنبه 19 شهریور ،قرارداد همکاری انجام دو طرح تحقیقاتی میان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان و سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان امضا شد .

قراردادهای همکاری انجام طرح های تحقیقاتی «تهیه و تدوین سند برنامه هفتم و عملکرد برنامه ششم استان خوزستان» و «احصا و سنتز مسئولیت های اجتماعی شرکت های بزرگ استان خوزستان» به امضای دکتر مهرداد نیکو، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان و دکتر حسن محمدی مجد، رییس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان رسید .

در نشست امضای این قرارداد ها دکتر مهرداد نیکو با اشاره به ظرفیت‌های علمی و فنی جهاد دانشگاهی خوزستان بر توسعه همکاری‌ها و استفاده بیش از پیش از ظرفیت‌های سازمان جهاددانشگاهی خوزستان تاکید کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تاکید کرد که امضای این قرارداد ها سر آغاز فصل جدیدی از فعالیت های اثربخش سازمان جهاددانشگاهی خوزستان است.

همچنین در این نشست دکتر محمدی مجد ضمن تشکر از حسن اعتماد سازمان برنامه و بودجه با اشاره به برخی فعالیت های جهاددانشگاهی ،آمادگی این سازمان را در ایفای نقش اساسی و اثرگذار در تمام حوزه های پژوهشی و آموزشی اعلام کرد.