در پژوهشگاه ابن‌سینا جهاددانشگاهی انجام می‌شود؛

برگزاری مجموعه وبینارهای کنترل کیفی آزمایشگاه‌های جنین‌شناسی

۰۹ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۲ کد : ۱۹۵۳۴ پژوهشی
پژوهشگاه علوم و فناوری‌های نوین زیستی جهاددانشگاهی- ابن‌سینا با همکاری Quartec GmbH سوئیس و انجمن علمی جنین‌شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران، مجموعه وبینارهای کنترل کیفی آزمایشگاه جنین‌شناسی را با حضور پروفسور مارک وندنبرگ، جنین‌شناس و مسئول کمیته بازرسی مراکز IVF وزارت بهداشت سوئیس برگزار می‌کند.
برگزاری مجموعه وبینارهای کنترل کیفی آزمایشگاه‌های جنین‌شناسی

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری‌های نوین زیستی جهاددانشگاهی- ابن‌سینا، این پژوهشگاه با همکاری Quartec GmbH سوئیس و انجمن علمی جنین‌شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران، مجموعه وبینارهای کنترل کیفی آزمایشگاه جنین‌شناسی را با حضور پروفسور مارک وندنبرگ، جنین‌شناس و مسئول کمیته بازرسی مراکز IVF وزارت بهداشت سوئیس برگزار می‌کند.

در این مجموعه وبینار که از ۱۳ تیر، روزهای جمعه ساعت ۱۸، به مدت شش هفته و به صورت رایگان برگزار می‌شود، تازه‌ترین پروتکل‌ها و نکات مربوط به کنترل کیفیت آزمایشگاه‌های جنین‌شناسی به بحث گذاشته می‌شود و علاقه‌مندان، به‌ویژه متخصصان و کارشناسان جنین‌شناسی و همچنین، متخصصان زنان می‌توانند با انجام مراحل ثبت‌نام، در این وبینارها شرکت کنند. 
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این برنامه می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰-۰۲۱ داخلی ۴۵۵ تماس بگیرند و یا از طریق وب‌سایت پژوهشگاه ابن‌سینا به نشانی avicenna.ac.ir از شرایط ثبت‌نام آگاه شوند.